Yükleniyor...

Kargo ve Sevkiyat Koşulları

Kargo ve Sevkiyat Koşulları detayına buradan ulaşabilirsiniz.

Satın almış olduğunuz ürünler anlaşmalı kargolarımız güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır. 

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren;

Hafta içi saat 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bu saatlerden sonra verdiğiniz siparişler ertesi gün kargoya teslim edilmektedir. Cumartesi ve Pazar günü verilen siparişler ise pazartesi günü kargoya teslim edilmektedir.

Kargo şirketi bulunduğunuz il ve ilçeye göre siparişiniz kargoya verildikten sonra 1-4 iş günü içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler, taze ve hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze ürünlerde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün ambalajı tamamen açılmadan ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek info@kurtuluskuruyemis.com.tr‘ye iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

Ürününüz hasarlı ise teslim almayınız. Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Taze lokum, helva, reçel, kurabiye ve/veya kekte iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarına denk gelen ücret iadesi müşteriye gönderilecektir. Ürün lezzetini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

Kullanılmayacak durumda size ulaşan ürünler için değişim talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ile bilgilendirme gönderilir.

Keyifli alışverişler dileriz.